Daikin FLXS35B9 Mennyezeti/parapet multi beltéri egység Zoom
Központi raktárunkból 5-8 munkanap!
Daikin FLXS35B9 Mennyezeti/parapet multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    3,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,0 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Klíma szerelés
A Daikin FLXS35B9 Mennyezeti/parapet multi általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK 1 DB BELTÉRI EGYSÉGRE VONATKOZÓAN:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A Daikin FLXS35B9 Mennyezeti/parapet multi beltéri egység fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Mennyezeti/parapet multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Központi raktárunkból 5-8 munkanap!
  • Helyiség méret : 29 - 45 m2
  • Fűtő teljesítmény : 4,0 kW
  • Hűtő teljesítmény : 3,5 kW