Mitsubishi MSZ-LN25VGB Diamond (tükrös fekete) oldalfali multi beltéri egység Zoom
Érdeklődjön!
Mitsubishi MSZ-LN25VGB Diamond (tükrös fekete) oldalfali multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,2 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    2 év
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-LN25VGB általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK 1 DB BELTÉRI EGYSÉGRE VONATKOZÓAN:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
  • Kivitel : Oldalfali multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 8 - 28 m2
  • Fűtő teljesítmény : 3,2 kW
  • Hűtő teljesítmény : 2,5 kW