Mitsubishi MSZ-LN35VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység Zoom
Érdeklődjön!
Mitsubishi MSZ-LN35VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    3,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,0 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-LN35VGV általános szerelési információi:
Termék tulajdonságok
A Mitsubishi MSZ-LN35VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 29 - 45 m2
  • Fűtő teljesítmény : 4,0 kW
  • Hűtő teljesítmény : 3,5 kW