Mitsubishi MSZ-LN50VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység Zoom
Érdeklődjön!
Mitsubishi MSZ-LN50VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    5,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,8 kW
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-LN50VGV általános szerelési információi:
Termék tulajdonságok
A Mitsubishi MSZ-LN50VGV Diamond (fényes fehér) oldalfali multi beltéri egység fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 46 - 65 m2
  • Fűtő teljesítmény : 5,8 kW
  • Hűtő teljesítmény : 5,0 kW