Panasonic KIT-TZ71-ZKE Compact Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    7,1 kW
  • Fűtő teljesítmény
    8,6 kW
  • Helyiség méret
    66 - 90 m2
  • Helyiség méret
    66 - 90 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
    3+2 év
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-TZ71-ZKE általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 550 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)